3 kwietnia 2015

Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 - zapowiedź

W dniach 10-12 kwietnia na hali przy ulicy Tuwima rozegrany zostanie Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wielkopolskim. Zawody odbędą się z udziałem zawodników z rocznika 2001 i młodszych.

Informacje organizacyjne i zasady turnieju:
Turniej będzie rozgrywany systemem „każdy z każdym”.

Czas gry 4x8 min czystej gry, przerwy pomiędzy kwartą I i II oraz III i IV – 1 minuta, pomiędzy II i III 5 minut.

Mecze rozgrywane będą zgodnie z przepisami PZKosz – przepisy dotyczące koszykówki - młodzik (nowa pasarella).

Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwać będą sędziowie OZKosz Poznań z panem Sławomirem Tyburcy jako sędzią głównym.

Zakwaterowanie drużyn - Hotel Platan i pokoje pracownicze przy ulicy Poznańskiej

13:45 Zakończenie Turnieju

Turniej ma być przygotowaniem drużyn do zbliżających się ćwierćfinałów Mistrzostw Polski . Z wyjątkiem ekipy z Bytomia wszystkie zespoły awansują ze swoich stref i zagrają w rozgrywkach centralnych U14. A więc obsada jest mocna i wyrównana.  Wkrótce szerzej przedstawię zaproszone zespoły.
Swój udział w imprezie zapowiedział twórca serwisu SKM Zbyszek Zibi Bytomski!
Zapraszamy kibiców do dopingowania naszej Drużynie!